تاریخ: 13 مرداد 1398
بیست و سومین همایش بزرگداشت حکیم ملاصدرای شیرازی با عنوان «حکمت ایرانی و حکمت متعالیه» در ۲۲خرداد ماه سال ۱۳۹۸در مجتمع آدینه تهران تشکیل گردید.

بسمه‌تعالی

بیست و سومین همایش بزرگداشت حکیم ملاصدرای شیرازی با عنوان «حکمت ایرانی و حکمت متعالیه» در ۲۲ خرداد ماه سال ۱۳۹۸در مجتمع آدینه تهران تشکیل گردید.

در حاشیه سالن همایش، طبق رسم هر ساله، گروه فلسفه و کودک با هدف آشنایی بیشتر مخاطبان برای معرفی و عرضه فعالیت‌های گروه، غرفه‌ای را به خود اختصاص داد.

در این غرفه، کتب و نشریات منتشر شده به همراه بروشور آشنایی با عملکرد گروه فلسفه و کودک از آغاز تاکنون را عرضه کرده و به سؤالات بازدیدکنندگان پاسخ دادند.

در ساعات اولیه روز، غرفه مذکور، مورد بازدید ریاست محترم بنیاد (حضرت‌آیت‌الله سیدمحمد خامنه‌ای) قرار گرفت و نماینده گروه، به معرفی فعالیت‌های جدید به منظور ارائه به مخاطبان در این روز گزارشی را به ایشان ارائه کرد.

شایان ذکر است که یکی از اساتید بازدید کننده از این غرفه دکتر ابراهیمی دینانی بود که عملکرد گروه فلسفه و کودک را جهت ارتقاء آموزش فلسفیدن و خردورزی به کودکان مورد تأیید قرار داد و ایشان با تأکید بر اینکه راه فلسفیدن همان روش سقراطی، آموزش درست سؤال کردن به کودک است، گروه را مورد تشویق قرارداد.

در این روز تبادل نظرات و هم اندیشی به منظور پیشرفت و برپایی برنامه فلسفه و کودک از سوی مخاطبان و سفارش مقالات به دانشجویان و اساتید در حوزه کودک صورت گرفت.

این غرفه تا پایان ساعت کار همایش پاسخگوی نظرات و پیشنهادات بازدیدکنندگان بود.


نام
رایانامه
* متن نظر